Müşerref KökeyYazarlar

An be an 2 Çocuklu Hayata Geçiş

Image.png
Merhabalar
Eğer lohusa haftasının bu ay içerisinde kutlandıgını biliyor olsaydık, mayıs ayına girmemizle çıkmamız bir olurdu. Şahsen lohusalığını çok zor geçirmiş ve çevresindeki herkese hayatı zehir etmiş biri olarak o günleri tam 5 sene önce doya doya yaşadım. Öyleyse kutlu mutlu ve kolay olsun.
Lakin kardeş hasretiyle yanıp tutuşan oğluma ikna olmam uzun zaman aldı ve artık hazırım. Sizin de bu maceraya ortak olmanız beni mutlu eder. Henüz orta da ne yumurta ne de civciv var sadece kendini psikolojik, fizyolojik olarak hazırlamış bir anne var.
Tam da şu nokta da doktor kontrolünden geçerek gerekli vitamin ve hazırlıklara başladım. Ev halkının gerile gerile bir köşede uzandığı günler bitecek yerini cikcik sesleri alacak buna da hazırız.
İlk doğumumu 39+3 de sezeryanla Dr.Bülent Alp Aydın’la gerçekleştirdim. Zaman ne gösterir bilmiyorum ancak 2. gebelik hakkı bana verirlirse her anını gülerek ve huzurla geçirmeyi kendime şart koştum. Bu yolculuk da herşeyi ayrıntısıyla beraber yaşayalım istiyorum. 4,5 sene kullanmış olduğum D.K hapıyla an itibariyle vedalaştım. Sevgiler benden efenim…
Müşerref Kökey